• de
  • en
  • fr
  • it
  • pl
  • es
  • ar

NASZ ZESPÓŁ S.O.S.

Jürgen Lewerenz
Zarządzanie

Partner Zarządzający
Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 20
Mobile: +49 (0) 171 30 31 560
juergen.lewerenz@sos-hh.de

Francisco Garcia Praena
Dystrybucja

Import i eksport, działalność międzynarodowa
Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 23
Mobile: +49 (0) 151 167 08 038
francisco.garcia@sos-hh.de

Dorothea Garcia Praena
Handel elektroniczny, wysyłka, zaplecze biurowe

Wysyłka, handel elektroniczny, księgowość
Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 22
Mobile: +49 (0) 160 808 60 55
dorothea.garcia@sos-hh.de

Jörg Prien
Dystrybucja

Import i eksport, działalność międzynarodowa
Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 21
Mobile: +49 (0) 170 280 27 57

Nicole Helmer
e-biznes, spedycja

Tel.: +49 (0)40 40 11 382 19
nicole.helmer@sos-hh.de

Ireneusz Literski
Serwis techniczny

Techniczna obsługa klienta, obsługa awaryjna
info@sos-hh.de

Mohamed Reid

Pracownik magazynu
Tel.: +49 (0) 40 40 11 382 24
Mobile: +49 (0) 160 235 63 36
mohamed.reid@sos-hh.de

Werner Pietruska
Kontrola jakości

Zarządzanie jakością, bezpieczeństwo i higiena pracy
Tel.: +49 (0) 176 49 59 80 63
werner.pietruska@sos-hh.de

Miguel A. Garcia Praena

Biznes międzynarodowy, handel elektroniczny, marketing
Tel.: +34 966 369 127
Mobile: +34 650 545 744
miguel.garcia@sos-hh.de

Javier Ruiz Praena
Sprzedaż

Tel.: +34 966 36 91 27
javier.ruiz@sos-hh.de

Mascha Garcia Praena

Handel elektroniczny, marketing
Tel.: +34 966 369 127
Mobile: +34 663 999 651
mascha.garcia@sos-hh.de

Czy masz pytania lub sugestie?

Prosimy o kontakt z nami w każdej chwili. Czekamy na Twoją wiadomość i odpowiemy jak najszybciej.